Polityka Prywatności       ROZUMIEM

Zgłoszenia można dokonać telefonicznie, e-mailowo lub osobiście.

Od 2017 roku działamy na zasadach przeszkola publicznego dlatego nie płacicie Państwo czesnego. Pracujemy systemem 5 bezpłatnych godzin podstawy programowej. Natomiast każda kolejna godzina zgodnie z ustawą gminną wynosi 1,30 zł.

DOKUMENTY

Karta zgłoszenia dziecka do przedszkola Wniosek o przyjęcie dziecka do przedszkola Oświadczenia Regulamin przedszkola

KONTAKTOWY

Prywatne przedszkole

ELF. Buczkowice, Meszna, Godziszka, Rybarzowice, Łodygowice, Bierna, Zarzecze, Czernichów, Żywiec, Międzybrodzie Bialskie, Porąbka, Międzybrodzie Żywieckie, Bystra, Szczyrk, Kalna, Słotwina, Pietrzykowice, Lipowa.