Skontaktuj się z nami telefonicznie: 502 132 765 lub 507 128 762
chwilowki

W styczniu przedszkolaki wykonały następujące prace na dodatkowych zajęciach plastycznych:

1. Bałwanka w dwóch odsłonach.

Pierwsza to postać bałwana którą trzeba było wyciąć i wykleić wydzieranką. Na koniec przykleić naszego bałwana do rolki papieru.

Druga metoda polegała na pomalowaniu kółek, wyciętych z papieru toaletowego białą farbą.

Następnie przedszkolaki malowały guziki, nos, przyklejały oczy, szalik, kapelusz.

2. Krajobraz zimowy przy użyciu sznurka.

Dzieci narysowały na niebieskiej kartce za pomocą białej kredy to jak wygląda zimowy

krajobraz. Potem ich zadanie polegało na wypełnieniu rysunku białym sznurkiem, tworząc

kontury.

Wazon wypełniony kolorowym ryżem.Na pierwszych zajęciach dzieci farbowały ryż

1. barwnikami spożywczymi. Musieliśmy odczekać i wysuszyć dokładnie nasz ryż, by potem stworzyć na następnym naszym spotkaniu przepiękne kompozycje w wazonach.