Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności       ROZUMIEM

Dziecko zostaje przyjęte do przedszkola po złożeniu karty zgłoszenia dziecka i uiszczeniu jednorazowej opłaty wpisowej w wysokości 200 zł.


ZAPISY

Zgłoszenia można dokonać telefonicznie, e-mailowo lub osobiście.

Comiesięczne czesne wynosi 450 zł, dla dzieci korzystających z opieki w godzinach 6:30-16:30 i 350 zł dla dzieci pozostających w przedszkolu maksymalnie do godz. 12.30.

O zniżki mogą się ubiegać rodzice, którzy powierzają opiece przedszkolu minimum dwójkę dzieci.

Opłata pobierana jest z góry do 7 dnia każdego miesiąca.


Wyżywienie

Koszt dziennego wyżywienia dziecka wynosi 12zł. (dla pobytu całodniowego) i zawiera śniadanie, dwudaniowy obiad i podwieczorek (zgodnie z nową ustawą dzieci do każdego posiłku otrzymują świeże warzywa lub owoce). Opłata pobierana jest z dołu do 5 dnia każdego miesiąca. Koszt wyżywienia dziecka, które zostaje w przedszkolu do godz. 12:30 jest uzależniony od posiłków jakie dziecko będzie jadło w przedszkolu.

Ważne

DOKUMENTY

Karta zgłoszenia dziecka do przedszkola Wniosek o przyjęcie dziecka do przedszkola Oświadczenia Regulamin przedszkola

Formularz

KONTAKTOWY

Prywatne przedszkole

ELF. Buczkowice, Meszna, Godziszka, Rybarzowice, Łodygowice, Bierna, Zarzecze, Czernichów, Żywiec, Międzybrodzie Bialskie, Porąbka, Międzybrodzie Żywieckie, Bystra, Szczyrk, Kalna, Słotwina, Pietrzykowice, Lipowa.